Skambinkite +370 665 19000
NEMOKAMAS pristatymas nuo 49 Eur.

Apie Runway-SALE

KOKIA IDĖJA?


Runway-SALE - tai dėvėtų dizainerių rūbų ir aksesuarų išparduotuvė internete, kuruojama dizainerių rūbų ir aksesuarų nuomos platformos RENT BOUTIQUE.

Nuolat sulaukdami klienčių užklausų dėl galimybės įsigyti mūsų nuomojamas sukneles ar noro parduoti savo nebenešiojamus rūbus, keletą kartų organizavome trumpalaikes akcijas „RENT BOUTIQUE & Friends SALE“, kurių metu buvo galima įsigyti dėvėtas, bet aukštos kokybės dizainerių sukneles ar aksesuarus. Puiki patirtis ir šilti jūsų atsiliepimai mus įkvėpė įkurti nuolat veikiančią platformą, kurioje galite rasti ar parduoti unikalius dizainerių, vintažinius ar gatvės stiliaus rūbus, kuriais vieniems pabodo rengtis, bet kažkam puiki naujiena, papildanti esamą spintos turinį. Mėgaukis stiliaus atradimais, bet pažangiu, aplinkai draugišku būdu.

 

BENDRUOMENĖ


Jau penkerius metus RENT BOUTIQUE kartu su gausiai augančia bendruomene  kuria mados judėjimą, skatinantį dalytis daiktais, mažiau vartoti ir taip tausoti mus supančią aplinką. Kuo daugiau moterų mes įkvėpsime padaryti bent vieną žingsnį tvarumo link, tuo švaresnėje aplinkoje gyvensime tiek mes, tiek mūsų vaikai. Kartu mes galime daug!

Mes tikime, kad rūbui suteiktas antrasis gyvenimas yra reikšmingas žingsnis aplinkos taršos mažinime. Runway-SALE klientė, tiek pirkdama, tiek parduodama savo nenešiojamus daiktus šioje išparduotuvėje palaiko atsakingo vartojimo vertybes.


Dalintis, keistis, saugoti, tausoti – yra tikroji tvaraus vartojimo esmė.  ASORTIMENTAS

 

Runway-SALE asortimente unikalūs, išskirtinių modelių dizainerių rūbai ir aksesuarai, kuriuos parduoda RENT BOUTIQUE ir Draugai. Junkis ir tu prie mūsų bendruomenės! Pirk arba parduok ir suteik rūbui antrąjį gyvenimą.

Mūsų garderobo specialistai kruopščiai peržiūri ir atrūšiuoja asortimente pateikiamus daiktus, nustato daiktų būklę bei rekomenduoja pardavimo kainas. Runway-SALE pasisako „prieš“ bet kokius padirbinius. 5-erių metų patirtirtis leidžia identifikuoti didžiąją dalį parduodamų daiktų autentiškumo, tačiau Pirkėjui paliekama teisė galutiniam sprendimui ir lanksčios grąžinimo sąlygos leidžia klientui pačiam įvertinti, ar daiktas jam tinkamas, ar vis tik norėtų jį grąžinti.